NAPRAWA TABLETÓW

Naprawa płyty głównej w tablecie

Płyta główna to najważniejsza część tabletu – to do niej podłączone są takie podzespoły, jak wyświetlacz, bateria, czy głośniki. Jej usterki mogą prowadzić do różnych problemów z funkcjonowaniem sprzętu.

Co zrobić, kiedy płyta główna w tablecie ulegnie uszkodzeniu? Na co zwrócić uwagę?

Objawy uszkodzenia płyty głównej w tablecie

Wiele sytuacji może doprowadzić do uszkodzenia płyty głównej, w tym upuszczenie, zalanie sprzętu lub zwarcie na płycie. O usterce płyty głównej mogą świadczyć następujące objawy:

  • Tablet wiesza się lub restartuje,
  • Tablet nie włącza się lub nagle wyłącza podczas użytkowania,
  • Obraz na ekranie jest zakłócony,
  • Sprzęt nadmiernie się nagrzewa,
  • Bateria się nie ładuje.

Digital Serwis – naprawa płyty głównej w tablecie Targówek

W Digital Serwis, zlokalizowanym na warszawskim Targówku, specjalizujemy się w naprawie sprzętu komputerowego, w tym tabletów. Nasz doświadczony zespół techników oferuje obsługę, która obejmuje pełną diagnostykę oraz naprawę, przywracając urządzeniom pełną sprawność.

Przeprowadzamy precyzyjną diagnozę, korzystając z nowoczesnych narzędzi i technologii, aby zidentyfikować usterkę na płycie głównej.

Nasze usługi obejmują lutowanie mikrokomponentów BGA oraz SMD, wymianę uszkodzonych elementów oraz testowanie całej płyty głównej w celu upewnienia się, że urządzenie działa bez zarzutu. Niezależnie od marki czy modelu tabletu, w Digital Serwis gwarantujemy fachową i skuteczną naprawę.

Naszym priorytetem są również szybkie terminy realizacji, dzięki czemu możesz odzyskać swoje urządzenie w krótkim czasie. Oferujemy również konkurencyjne ceny, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług.

Na każdą wykonaną przez nas usługę udzielamy gwarancji, co świadczy o jakości naprawy. 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania dodatkowych informacji lub odwiedzenia naszego serwisu komputerowego, znajdującego się pod adresem ul. Nieszawskiej 3D, Warszawa, Targówek.