NAPRAWA TABLETÓW

Wymiana gniazda zasilania, USB oraz modułu zasilania w tablecie

Po ekranach, elementami tabletów, które najczęściej ulegają uszkodzeniom, są gniazda zasilania i USB.

Nie czekaj z naprawą! W Digital Serwis oferujemy kompleksową diagnozę oraz skuteczną naprawę tabletów.

Uszkodzone gniazdo zasilania i USB – przyczyny

Podczas codziennego użytkowania tabletu gniazdo ładowania/USB najczęściej ulega uszkodzeniom mechanicznym. Ponieważ gniazda zasilania i USB są zintegrowane z płytą główną tabletu, takie usterki mogą doprowadzić do dalszych problemów. Użytkowanie tabletu z uszkodzonym gniazdem niesie ryzyko powstania usterek modułu zasilania, baterii czy nawet uszkodzeń płyty głównej, co zwiększa koszty naprawy.

Najlepiej, jeśli od razu po wystąpieniu problemów z zasilaniem lub gniazdem USB dostarczysz sprzęt do serwisu w celu diagnozy i naprawy.

Objawy uszkodzonego gniazda zasilania w tablecie:

  • Bateria nie ładuje się,
  • Zasilacz przegrzewa się,
  • Nagrzewa się wtyczka do ładowania,
  • Czuć zapach spalonej elektroniki,
  • Podczas poruszania wtyczką lub kablem dochodzi do przerwania ładowania.

Naprawa tabletów Warszawa – Digital Serwis

Wymiana gniazda ładowania lub naprawa zasilania na płycie głównej wymaga zazwyczaj otwarcia tabletu i użycia specjalistycznych narzędzi serwisowych. Bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi lepiej skorzystać z usług specjalistów.

Jeśli doświadczasz podobnych problemów, zapraszamy do naszego serwisu przy ul. Nieszawska 3d, Warszawa, Targówek! Przeprowadzimy dokładną diagnozę, oferujemy darmową wycenę i udzielimy gwarancji na każdą wykonaną usługę. Skontaktuj się z nami już dziś przez telefon lub formularz na naszej stronie internetowej

Zapraszamy!