NAPRAWA SMARTFONÓW

Profesjonalny Serwis Telefonów w Warszawie

Digital Serwis przykłada szczególną wagę do szybkiej i terminowej realizacji zleceń. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo kłopotliwa może być awaria urządzenia, zwłaszcza tego z rodzaju mobilnych, towarzyszących nam każdego dnia. Do tej grupy urządzeń należą smartfony i tablety, których naprawą zajmuje się nasz serwis.

Serwisowane Marki

Obsługujemy smartfony i tablety większości wiodących na rynku producentów, w tym: Samsung, Nokia, Huawei, HTC, Sony, Motorola, Lenovo, LG, Oppo, OnePlus, Xiaomi, Realme, Meizu, Alcatel, BlackBerry, Apple (iPhone oraz iPad), Asus i Acer.

Oferowane Usługi

Posiadamy specjalistyczne zaplecze techniczne oraz szeroki dostęp do oryginalnych podzespołów i części zamiennych, co ma wpływ nie tylko na fachowość procesu naprawczego, ale także na szybkość realizacji zlecenia. Czynności diagnostyczne prowadzone w ramach określenia zakresu uszkodzeń urządzenia i wyznaczenia kosztorysu naprawy są u nas absolutnie bezpłatne.

Oferujemy kompleksową obsługę wszelkich uszkodzeń smartfonu (tabletu), jesteśmy w stanie zmierzyć się z każdym rodzajem usterki, wynikającym zarówno z awaryjności elektroniki, jak i defektem typowo mechanicznym, którego podłożem jest zmęczenie materiału, niewłaściwa eksploatacja lub nieostrożność użytkownika.

  • Wymieniamy uszkodzone (potłuczone) wyświetlacze, popękane fragmenty obudowy, niesprawne gniazda i wyeksploatowane baterie.
  • Serwisujemy moduły aparatów fotograficznych, WiFi oraz Bluetooth, czytniki kart pamięci oraz SIM, mikrofony i głośniki.
  • Realizujemy naprawy płyty głównej, co pozwala nam obniżyć koszt serwisowania urządzenia w porównaniu do znacznie droższej opcji zakupu i wymiany całego podzespołu.
  • Przywracamy sprawność sprzętu po zalaniu.

Jeśli Państwa smartfon (lub tablet) uległ uszkodzeniu mechanicznemu, jeśli przestał wyświetlać obraz, realizować połączenia, reagować na przyciski, stracił łączność z internetem poprzez WiFi, wymaga częstego ładowania (bądź nie ładuje wcale), utracił możliwość fotografowania, zaczął się przegrzewać, lub po prostu wolno działać – zapraszamy do naszego serwisu. Dołożymy wszelkich starań aby szybko i sprawnie przeprowadzić Państwa sprzęt przez proces serwisowy i przywrócić mu pierwotną sprawność działania.

Zapraszamy!