NAPRAWA SMARTFONÓW

Wymiana wyświetlacza w telefonie

Pęknięty wyświetlacz to najczęściej występująca usterka w smartfonie, nieraz spowodowana mechanicznym uszkodzeniem, np. w wyniku upadku.

Jeśli Twój smartfon uległ zniszczeniu, koniecznie zajrzyj do naszego serwisu na Targówku!

Uszkodzony wyświetlacz w telefonie – najczęstsze objawy

Kiedy dochodzi do uszkodzenia wyświetlacza w telefonie, można zauważyć następujące usterki:

 • Widoczne pęknięcia na ekranie.
 • Czarny lub biały ekran.
 • Zniekształcenia obrazu, takie jak przebarwienia lub paski.
 • Czarne plamy na ekranie.
 • Podczas poruszania telefonem, obraz na ekranie ulega zmianie.
 • Brak reakcji systemu na dotyk użytkownika.
 • Przepalenie fragmentów wyświetlacza.

Przyczyny uszkodzonego wyświetlacza w telefonie

Jak wspominaliśmy, najczęściej przyczyną usterek w wyświetlaczu są uszkodzenia mechaniczne, ale nie są to jedyne awarie, które mogą mieć miejsce.

Czasem równie dobrze przyczyną może być uszkodzenie grafiki, awaria płyty głównej lub procesora wewnątrz smartfona.

Wymiana uszkodzonego wyświetlacza

Szybka w nowych telefonach jest zespolona z dotykiem. Ochronne szkło zintegrowane jest z funkcją dotyku w na takim ekranie, toteż wymiana szybki w takim przypadku byłaby nie tylko technicznie trudna, ale również mogłaby negatywnie wpłynąć na działanie urządzenia.

Uszkodzenie ekranu w nowoczesnych smartfonach oznacza często konieczność wymiany całego modułu ekranu, co wiąże się z wyższymi kosztami i dłuższym czasem naprawy.

Istotne jest też dobranie części, które będą kompatybilne z modelem Twojego telefonu.

Digital Serwis – wymienimy wyświetlacz w Twoim telefonie!

W Digital Serwis współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami części zamiennych. Zawsze postępujemy zgodnie z najlepszymi praktykami zalecanymi przez producenta, stosując oryginalne części. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie – na życzenie klienta, lub w przypadku niedostępności odpowiednich części – instalujemy wysokiej jakości zamienniki. Zapewniamy w ten sposób nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale także skuteczność naprawy.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis:

 • Doświadczony zespół techników: Nasza kadra składa się z doświadczonych serwisantów, którzy specjalizują się w naprawie smartfonów. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom możemy zagwarantować profesjonalną i szybką wymianę ekranu.
 • Szybka i sprawna obsługa: Rozumiemy, jak ważny jest Twój smartfon w codziennym życiu. Dlatego oferujemy szybką i sprawną wymianę ekranu, dzięki której możesz mieć swoje urządzenie z powrotem nawet tego samego.
 • Oryginalne części zamienne: Stawiamy na jakość, dlatego korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych lub wysokiej jakości zamienników. Zapewniamy w ten sposób nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale także skuteczność naprawy.
 • Konkurencyjne ceny: Nasze usługi wymiany ekranu wykonujemy zapewniając doskonałą jakość w przystępnej cenie.
 • Gwarancja jakości: Każda wymiana ekranu w naszym serwisie objęta jest gwarancją, dając Ci pewność, że otrzymujesz usługę o najwyższym standardzie.